fotoobraz.net

Udana transakcja musi dawać 100% satysfakcji obu stronom. Jeśli czujesz lekkie ukłucie niezadowolenia z nabytego produktu, my czujemy je podwójnie. Dlatego śmiało uruchom procedurę zwrotu, a wszyscy poczujemy ulgę.


Zwrot towaru:

Krok 1: Zaloguj się do swego konta 

Zaloguj się do swojego konta za pomocą adresu e-mail oraz hasła i wybierz  zakładkę Zwroty. Pobierz i wydrukuj formularz zwrotu towaru i wypełnij go zgodnie z instrukcją.

 

Krok 2: Przygotuj paczkę

Po wypełnieniu formularza, przygotuj paczkę. Pamiętaj, aby zwracany towar odesłać w stanie nieuszkodzonym, odpowiednio zapakowany i zabezpieczony. Koniecznie dołącz formularz zwrotu.

 

Krok 3: Nadaj paczkę

Skontaktuj się z nami, ustalimy termin, w którym nasz kurier odbierze od ciebie przygotowaną do wysyłki paczkę.

 

Krok 4: Otrzymanie zwrotu

Gdy twój zwrot będzie przetwarzany, otrzymasz od nas wiadomość e-mail. Wyślemy Ci również e-mail tak szybko, jak uda nam się zakończyć procedurę zwrotu. Zwrot kosztów zostanie automatycznie wykonany, sposobem płatności użytym do opłaty oryginalnego zamówienia. Może to potrwać do 14 dni roboczych (z wyjątkiem weekendów i świąt) od daty dostarczenia do nas twojego zwrotu. Pouczenie o odstąpieniu od umowy sprzedaży

(informacje dotyczące korzystania z prawa odstąpienia od umowy sprzedaży)

Prawo odstąpienia od umowy

Informujemy, że mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia:

  1. w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w posiadanie ostatniej z rzeczy, jeżeli umowa dotyczyła przeniesienia własności wielu rzeczy dostarczanych osobno lub w posiadanie ostatniej partii lub części, jeżeli umowa dotyczyła przeniesienia własności rzeczy dostarczanych partiami lub w części,
  2. w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy lub w posiadanie ostatniej z rzeczy, jeżeli umowa dotyczyła przeniesienia własności wielu rzeczy dostarczanych osobno lub w posiadanie ostatniej partii lub części, jeżeli umowa dotyczyła przeniesienia własności rzeczy dostarczanych partiami lub w części.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować FLYMIKE Michał Chilmon z siedzibą przy ul. Brzostowskiego 10A/8, 16-300 Augustów, email: info@fotoobraz.net, tel.: 731155510 o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą tradycyjną lub elektroniczną).

Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe. 

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.

Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej w przypadku, gdy umowa dotyczyła sprzedaży rzeczy.

W przypadku, gdy umowa dotyczyła zakupu rzeczy proszę odesłać lub przekazać nam rzecz:

Nazwa produktu: ..................................

na adres FLYMIKE Michał Chilmon z siedzibą przy ul. Brzostowskiego 10A/8, 16-300 Augustów niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni.

Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy.

Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.