fotoobraz.net

Prawa autorskie

Powstały w XVIII w. p.n.e. Kodeks Hammurabiego w niektórych przypadkach za kradzież przewidywał nawet karę śmierci. Nie jesteśmy aż tak radykalni, ale w kwestiach prawnych niezwykle cenimy sobie współpracę z zaufanym mecenasem. Jego świetny warsztat połączony z niebywałą skutecznością sprawiają, że jest prawdziwą zmorą dla łamiących prawa autorskie.

 

Wszystkie zdjęcia prezentowane na stronach internetowych sklepu Fotoobraz.net  są wyłączną własnością ich Autorów lub innych uprawnionych podmiotów. Prezentacja w galerii zdjęć, ich opisów oraz informacji o Autorach ma charakter informacyjny i odbywa się z uszanowaniem obowiązującego w Polsce prawa autorskiego. Zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 90, poz. 631, ze zmianami) zabronione jest kopiowanie, przetwarzanie i jakiekolwiek wykorzystywanie przez osoby trzecie treści i obrazów prezentowanych w sklepie Fotoobraz.net .

Zakup wybranego wydruku jest zakupem jedynie kopii zdjęcia. Nie przenosi na nabywcę praw autorskich i nie uprawnia do kopiowania, powielania, edycji lub rozpowszechniania zdjęcia.